Łysienie z powodu choroby Hashimoto u 10-latka

Witam mój 10-letni syn ponad rok temu zaczął łysieć porobiliśmy badania okazało się że ma autoimmunologiczną chorobę tarczycy (hashimoto) bierze już ponad rok hormony,ale niestety wyłysiał całkowicie (brwi i rzęsy )też stracił dermatolodzy dawali jakieś wspomagające maści i cynk do łykania ale rezultatów nie ma do tej pory.Czy jest jakiś sposób aby odzyskał włosy.Bardzo proszę o porade.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Włosy powinny z czasem odrosnąć. Proszę pamiętać iż nic nie przyśpieszy tego procesu. Najważniejsze jest aby dobrze kontrolować chorobę.