Łyżeczkowanie z powodu pustego jaja płodowego

26 września miałam łyżeczkowanie z powodu puste jajo płodowe. Poz 2-tyg od zabiegu poszłam do lekarza prowadzącego stwierdził że jestem źle wyczyszczona przepisał mi antybiotyk a po 4 dniach dostałam silny krwotok. Pojechałam do szpitala tam stwierdzili że nie będą robić kolejnego łyżeczkowania ponieważ to pierwsza ciąża i dali mi kolejny antybiotyk. Powiedzieli że to samo do końca powinno się oczyścić. Czy jest to możliwe?? Czy nie bedzie żadnych powikłań?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Istnieje duże prawdopodobieństwo że jama macicy oczyści się z resztek po łyżeczkowaniu samoistnie. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.