Małe grudki na ramionach, dekolcie, plecach, twarzy i szyi od kilku tygodni

Od kilku tygodni zauważyłam na ramionach,dekolcie i plecach malutkie grudki, nie są one az tak widoczne, bardziej wyczuwalne w dotyku.Mam równiez trądzik i go lecze skinorenem i zaobserwowałam ze te grudki równiez sa na mojej twarzy,bynajmniej mam pełno malutki krostek a nigdy nie miałam czegos takiego na twarzy i rowniez gdy dotykam swojej szyji to rowniez wyczuwam na niej kilka takich grudek co to moze byc?Nie wiem czy moze miec to ze soba zwiazek ale swędzi mnie głowo i mam lupiez we włosach?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do dermatologa który dokładnie oceni skórę. Prawdopodobnie jest to związane z infekcją lub alergią.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl