Małe krostki na wargach sromowych i pieczenie podczas oddawania moczu

wczoraj pojawiły się na moich wargach sromowych małe krosteczki są tego samego koloru co skóra,małe .Do tego odczuwam swędzenie i pieczenie przy oddawaniu moczu.Dodam że już wcześniej to miałam,.Co to może być i jak to leczyć?
ponad rok temu

Witam,
krostki w kolorze skóry to mogą być brodawki wirusowe. Pieczenie w czasie oddawania moczu to np. zapalenie dróg moczowych lub candydoza błon śluzowych.
Należy wykonać badanie ogólne moczu i posiew oraz zastosować okłady z borasolu 2x15 min i smarować Clotrimazolem 2xdziennnie.
Jeśli objawy nie ustąpią do 14 dni należy skontaktować się z dermatologiem.
Pozdrawiam