Małe krwawienie po łyżeczkowaniu jamy macicy a miesiączka

Witam, Trzy tygodnie temu miałam łyżeczkowanie jamy macicy i krwawiłam ok dwóch tygodni. Dzisiaj zauważyłam małe krwawienia, czy to już moze być miesiączka czy coś niepokojącego? Proszę o odpowiedx.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Właściwie nie ma takiej możliwości, by jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie jaka jest przyczyna krwawienia. Teoretycznie może być to bowiem miesiączka jak i wynik schorzeń ginekologicznych. Póki co sugerowałabym poczekać. Jeśli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.