Małe krwiaczki i popękane naczynka krwionośne na skórze jąder - co to oznacza?

Witam. Od jakiegoś czasu na skórze jąder pojawiają się małe krwiaki (1mm średnicy), wraz z nimi jakby popękane naczynka krwionośne z pęcherzykami wypełnionymi krwią. Mam 35 lat i nigdy nie odniosłem poważnego urazu jąder. Nadmienię, że lewe jądro opadło i czasem pobolewa. Lekarz pierwszego kontaktu przepisał P*** (nie pomógł, znacząco przyspieszył powstawanie krwiaków). Byłem też u dermatologa i ten przepisała T****, ale również nie pomaga. Może ktoś prawidłowo może zdiagnozować te zmiany, bo nie wiem czy to objawy grzybicy, czy rakowe? Nadmienię, że mocno przekrwione naczynia są widoczne w czasie kąpieli, gdy jądra są "cieplejsze".

Witam serdecznie.

Trudno jest mi wypowiadać się na temat zmian bez badania i dokładnego zebrania wywiadu, jednak zmiany prawdopodobnie wskazują na infekcję grzybiczą, gdyż dwóch lekarzy zastosowało leczenie z tym związane. Jeżeli Pan współżyje wskazane jest także leczenie Partnerki, aby uniknąć przenoszenia zmian.
Natomiast zmiany opisywane przez Pana dotyczące bólu jądra są wskazaniem do wizyty u urologa.

Pozdrawiam.