Małe plamki krwi 6. tygodni po zabiegu łyżeczkowania po poronieniu

Witam jestem sześć tygodni po zabiegu łyżeczkowaniu po poronieniu zatrzymanym przed wczoraj miałam maleńka plamke krwi następnego dnia nic dziś mala plama i dalej nic co robić co to może znaczyć? Do ilu tygodni może mi wystąpić miesiączka. Czy już muszę zgłosić się do lekarza jeśli po 6tyg nie'dostałam okresu a raz na jakiś czas mam mala plamke krwi czy jeszcze poczekać?

Szanowna Pani!

Jeżeli nie ma Pani poza tym żadnych innych niepokojących objawów : np.bóle w podbrzuszu, podwyższona temperatura, może Pani jeszcze poczekać ok .10 dni.
Jeżeli nie pojawi się krwawienie , to wtedy powinna się Pani skontaktować z lekarzem.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka