Mało obfite krwawienie: czy to może być ciąża?

Piszę po raz kolejny dlatego, że posłuchałem waszej rady. Dziewczyna zrobiła test i wyszedł negatywnie, a to już 2 miesiąc jak krwawienie jest mało obfite i trwa 3 dni maksymalnie i 4. Po owulacji okropnie ją mdli juz 2 raz, a wcześniej jakieś sporadyczne bóle brzuszka. Dodam, że test robiła podczas tego krwawienia.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Może wykonać jeszcze test z krwii lub dodatkowy z moczu. Jednak najlepszym rozwiązaniem będzie konsultacja ginekologiczna. Lekarz zbada i będzie wiedział czy wszystko jest w normie i po prostu miesiaczki są mniej obfite, czy coś się dzieje w organiczmie.

Zachęcamy do zadawania kolejnych innych pytań.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl