Mały pęcherzyk a podejrzenie ciąży

witam ores mam sredni co 40dni ..w 37 dniu bylam na badaniu usg u ginekologa ...w macicy jest pecherzyk bardzo maly ...lekarz podejrzewa ze to ciza bardzo wczesnie wykryta ,,,czy to naprawde mozliwe ...jak tak to bede sie cieszyc jak szlona ..mam teraz zrobic badania i nastepne usg za 2 tyd

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tej sytuacji jest możliwa, jednak nie można jej jednoznacznie potwierdzić poprzez poradę internetową. Mogę opierać się tylko na tym co powiedział Pani ginekolog.