Mały zarodek a ryzyko poronienia
Witam . Ostatnią miesiączkę miałam 28 stycznia czyli 8 tydz i 2 dni. 22 marca bylam na usg bo wczesniej niewiele bylo widac . Lekarz zobaczyl pecherzyk 9 mm i brak zarodka, cialko żółte. 25 marca czyli dzisiaj jest pecherzyk 11 mm zarodek 2 mm i widac akcje serca. Czy jest szansa ze ciaza jest mlodsza i wszystko bedzie dobrze? Dokladnie 2 tyg temu na usg byl pecherzyk 7 mm. Lekarz stwierdzil ze malo urosl i jest ryzyko poronienia ale czasem sie tak zdarza i akcja serca daje duze szanse.tak?

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Zdecydowanie proszę zaufać lekarzowi, który prowadzi Pani ciążę. Póki co proszę się nie niepokoić - jak najbardziej istnieją duże szanse, że ciąża będzie rozwijać się prawidłowo.
Wydaje się że ciąża jest rzeczywiście młodsza ale pojawienie się czynności serca rokuje dobrze. Proszę powtórzyć jeszcze badanie USG i ewentualnie seryjnie oznaczyć B-HCG w surowicy krwi.