Mam 14 lat i to możliwe żebym miałą raka piersi, nie mam dużych piersi ale wyczułąm na jednej po boku taką lekką kulkę to nie boli ale nie wiem co to jest prosze o odpowiedź z góry dziękuje

Mam pytanie. Mam 14 lat i nie dawno odkryłam po boku, wewnetrzną kulkę, bardzo sie boję i dlatego piszę aby się dowiedzieć czy to rak piersi. Proszę o szybką odpowiedz.

Witaj, w Twoim wieku rak piersi to sytuacja bardzo, bardzo mało prawodpodobna. Jesteś w okresie dojrzewania, piersi tak naprawdę jeszcze się zmieniają. Myślę, że warto, abyś udała się do lekarza, może najlepiej do ginekologa. Porozmawiaj też koniecznie o tym z mamą lub kimś bliskim, kto towarzyszyłby Ci podczas wizyty.