Mam 15 lat i wypadają mi włosy!

Witam wszystkich. Mam 15 lat, do niedawna miałem krótkie włosy, ale teraz postanowiłem troszkę zapuścić. Włosy mi się przetłuszczają, więc myję je codziennie rano szamponem do włosów przetłuszczających się oraz na zmianę szamponem przeciw wypadaniu. Moje włosy są cienkie, słabe i wypadają z cebulkami... Słyszałem, że żółtko i szare mydło mogą pomóc na przetłuszczanie, ale najbardziej niepokoi mnie to wypadanie :( Wystarczy, że energicznie przeczeszę włosy ręką i już mam 2-4 włosy między palcami - wydaje mi się to dużo. Też przy myciu widzę w wannie sporo włosów. Nie używam suszarki, żadnych odżywek, zażywam jedynie tabletki S*** raz dziennie. Czy jest jakiś sposób, żeby przestały wypadać i przetłuszczać się?

Przy nadmiernym wypadaniu włosów prosze zadbać o zbilansowaną, bogatoresztkową dietę. Proszę również wykonać badanie morfologii krwi w celu wykluczenia ewentualnie niedokrwistości.