Mam 25 lat: jak odtłuścić łydki?

Witam. Tak pokrótce opisując moją sylwetkę to raczej nie jest gruba, mam 165 cm wzrostu i ważę 54 kg (mam 25 lat), ręce - góra szczupła, brzuch płaski, tłuszczyk raczej na udach, łydkach. Nie jestem zadowolona z dwóch partii mojego ciała: pośladki - płaskie i opadłe - ale na nie znalazłam wiele ćwiczeń na państwa portalu, więc zaczynam się za nie brać. Druga partia to łydki - są zbyt duże, pewnie mają w sobie trochę mięśni, bo w czasach liceum skakałam w dal i przez płotki, tak dość intensywnie trenując w tygodniu. Sądzę jednak, że jest na nich także trochę tłuszczu w górnej partii pod kolanem, bo spokojnie mogę tam złapać trochę "grubej" skóry, nawet stojąc. No i właśnie o ćwiczenia na łydki bym prosiła, ale o takie by łydki odtłuścić i pozbyć się mięśni, unikając ćwiczeń od których łydki mogłyby przybrać na masie. Nie wiem, czy iść w stronę ćwiczeń rozciągających? Nie mam w ogóle pojęcia jakie ćwiczenia wykonywać, proszę o pomoc.
25 LAT ponad rok temu

Witam!

Ćwicząc określone partie ciała, można stracić z nich tkankę tłuszczową, ale również wzmocnić mięśnie. Są to dwa nierozłączne elementy, co nie oznacza nadmiernego przyrostu mięśni (to nie takie proste). Wykonując różnorodne ćwiczenia, można kontrolować przyrost tkanki mięśniowej.

Na szczupłe łydki proponuję wykonywanie ćwiczeń na stepperze (mało powtórzeń), jazdę na rowerze o małym obciążeniu, jogging oraz inne ćwiczenia wzmacniające i modelujące łydki, które znajdzie Pani na stronie www. abccwiczenia. pl np.:
www. abccwiczenia. pl/szukaj/%C5%82ydki?filters=type:informacje
Również ćwiczenia rozciągające będą wskazane w Pani przypadku.
Warto również udać się na siłownie i zapytać trenera o zestaw ćwiczeń najbardziej odpowiednich dla Ciebie.

Pozdrawiam.