Mam 38 lat i czwarty miesiąc nie mam miesiączki

Witam, mam 38 lat. Od czterech miesięcy nie mam miesiączki, na pewno nie jestem w ciąży. Od 15 lat zażywam m***, ostatnio wyszło tak, że brakło mi więc była przerwa, kupiłam tabletki i czekałam na pojawienie się miesiączki, ale czekam na nią już czwarty miesiąc. Biorąc tabletki, robiłam przerwę siedem dni i zawsze miesiączka była, tym razem jest inaczej. Dlaczego? Co może mi dolegać? Czy to menopauza ?

Witam!

Proponowałabym, aby udała się Pani do lekarza ginekologa. Bezpośredni kontakt ze specjalistą pozwoli nie tylko na postawienie diagnozy, ale przede wszystkim na przeprowadzenie badań, które dadzą odpowiedź na Pani pytanie. Pozdrawiam