Mam brązowe plamienia zamiast miesiączki oraz zgagę - co się ze mną dzieje?

Witam,
mam pytanie, podczas stosunku doszło do wytrysku około 3 tygodni temu, od tamtego momentu miewam zgagę, złe samopoczucie i bolą mnie piersi. Czasami mam wrażenie, że mam coś w gardle i nie potrafię tego połknąć. 6 dni temu dostałam „niby miesiączkę”, niby, ponieważ trwała krócej, około 3 dni, a powinna i była o 4 dni przed planowaną miesiączką i było to sporadyczne krwawienie, teraz bardzo boli mnie podbrzusze oraz mam brązowe plamienie.
Czy mógłby mi ktoś pomóc?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
miesiączka o odmiennym przebiegu oraz dolegliwości, które się u Pani pojawiły, mogą sugerować ciążę. Dlatego należy wykonać test ciążowy. Pozwoli to na potwierdzenie lub wykluczenie ciąży.
Plamienia pomiesiączkowe mogą być spowodowane np. stanem zapalnym dróg rodnych, polipami lub torbielami jajników. Schorzenia te mogą również zaburzać przebieg okresu.
Wizyta u ginekologa pozwoli na wyjaśnienie przyczyny Pani dolegliwości. Umożliwi to zebranie dokładnego wywiadu oraz wykonanie badania ginekologicznego.
Pozdrawiam