Mam mlecznobiałą wydzielinę i dziwne skurcze. Czy mogę być w ciąży?

Od dwóch dni spóźnia mi się miesiączka. Ostatni raz kochałam się z mężem dzień po miesiączce. Mam obfitą mlecznobiałą wydzielinę, dziwne skurcze co jakiś czas, w dole brzucha i temperaturę pochwy 38,2.
Czy jest możliwe, żebym była w ciąży?

ponad rok temu

Witam serdecznie,
Objawy, które Pani opisuje mogą sugerować ciążę. Jest to tym bardziej prawdopodobne, gdy do tej pory miesiączkowała Pani regularnie. Dla pewności warto zrobić test ciążowy. W Pani przypadku powinien być już wiarygodny.
Inną przyczyną Pani białych upławów może być infekcja dróg rodnych. Jeżeli test wyjdzie negatywnie, warto skontaktować się z lekarzem w celu diagnostyki i ewentualnego leczenia.
Pozdrawiam