Mam niepełny wzwód - co robić?

Witam, mój problem jest następujący - podczas gry wstępnej podczas stymulacji członka przez dziewczynę nie mogę utrzymać wzwodu (mam niepełny wzwód, mój penis jest miękki). Dochodzę nawet jeśli nie mam pełnego wzwodu. Podczas porannych wzwodów również mam niepełny wzwód lub w ogóle go nie ma. Dodam jeszcze, że wcześniej się masturbowałem lecz z tym skończyłem jakiś czas temu. Wcześniej wystarczyło, że leżałem koło dziewczyny albo zobaczyłem cześć jej ciała od razu miałem zwód a teraz tylko przy stymulacji lub przy pocałunku. Tylko ten zwód jest niepełny i mój penis jest miękki. Dodam również, że już jestem po pierwszym stosunku. Z góry dziękuję i proszę o pomoc.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam!
Przyczyn kłopotów ze wzwodem u młodych mężczyzn może być wiele. Rozpoczęte dopiero współżycie może wywoływać obawy o powodzenie zbliżenia z partnerką, co z kolei wywołuje stres. Uniemożliwia to skutecznie osiągnięcie erekcji. Innymi przyczynami zaburzeń wzwodu są nieregularny rytm dobowy, nałogi, przemęczenie, codzienne nerwowe sytuacje czy nieprawidłowe nawyki żywieniowe.
Jeżeli jednak eliminacja wspomnianych czynników nie spowoduje ustąpienia dolegliwości, zalecam konsultację ze specjalistą urologiem.

Pozdrawiam