Mam pomarszczony napletek i czasami pojawiają się krostki - co to może być?

Mam 16 lat. Nie uprawiam jeszcze seksu, ale na moim penisie wyszły mi białe krostki - mam już je od dawna, nie pieką one ani nie swędzą. Przy rowku jest cały czerwony. Napletek jest pomarszczony trochę i ma czasami malutkie czerwone kropeczki. Co to może być, co z tym robić?

16 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!

Opisane zmiany niestety mogą wskazywać na zmiany o charakterze infekcyjnym, być może są to zmiany pochodzenia grzybiczego (wskazuje na to zaczerwienienie, pojawiające się zmiany skórne).
Natomiast opisywane występujące od dawna zmiany na prąciu mogą być prosakami, czyli zmianami fizjologicznymi.

Wskazana jest wizyta u lekarza, niestety bez badania, obejrzenia zmian i dokładnego zebrania wywiadu nie da się udzielić odpowiedzi na zadawane pytania i postawić rozpoznania.
Najlepiej udać się do lekarza rodzinnego lub dermatologa.

Pozdrawiam