Mam powiększony brzuch - czy jestem w ciąży?

Witam,
mam 18 lat, ostatni okres miałam 12.01, a następny powinnam mieć jutro. Od jakiegoś czasu miałam na majtkach lekko żółtawy, a po dniu/dwóch brązowy śluz, a potem okres. Teraz tego nie mam, jest tylko biały.
Dnia 21.01 miałam stosunek przerywany, przy czym mój chłopak miał wytrysk dopiero 40 min, po tym jak wyszedł ze mnie. Teraz mam normalnie wszystkie objawy: bóle brzucha, większy brzuch, tydzień temu miałam obolałe piersi, a potem wrażliwe na dotyk.
Czy mogę być w ciąży?

Witam serdecznie,
podczas stosunku przerywanego może dojść do kontaktu z preejakulatem. Zawiera on plemniki, dlatego w ten sposób może dojść do zapłodnienia.
Plamieniem może zaczynać się miesiączką. Gdyby plamienia pojawiły się kilka dni przed miesiączką lub pojawiły się zaburzenia cyklu wskazana będzie konsultacja ginekologiczna.
W przypadku braku miesiączki proponuję wykonanie testu ciążowego.
Pozdrawiam