Mam problem z podnieceniem się. Dlaczego pociągają mnie tylko bardzo młode kobiety?

Witam. Mam 32 lata, od roku jestem za granicą. Mam w POlsce żone i dziecko, więc chciałem być wierny żonie. Ale niestety nie udało się, w końcu poszedłem po pomoc do odpowiedniego miejsca. Zauważyłem, że mogę się jedynie podniecić przy naprawdę seksownej i młodej kobiecie - czy to można rozumieć tak, że jestem chory, że podobają mi się 19-letnie kobiety? Na widok nagiej, mniej atrakcyjnej kobiety, mimo jej usilnych starań po prostu klapa. Co mam zrobić i gdzie się udać po pomoc, żebym mógł normalnie uprawiać seks z normalnymi kobietami, zbliżonymi wiekiem do mojego? Z czym może być to związane oprocz diety i tego, że palę duże ilości papierosów? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam, Michał

Redakcja abcZdrowie

Witam,
Rozłąka z żoną, to nie tylko tęsknota za ciepłem kobiety, ale też brak możliwości zaspokojenia popędu seksualnego. Jedni zaciskają zęby, inni zaspokajają się sami, jeszcze inni korzystają z usług agencji.
W zasadzie to nie ma nic nienormalnego, że podobają się Panu seksowne, młode kobiety. Jeżeli jakaś kobieta nas nie pociąga, to nie reagujemy gotowością seksualną i jest to też naturalne.
Problem może zaistnieć wtedy, jeśli się okaże, że Pana żona jako – nie 19-latka – nie będzie już dla Pana atrakcyjna. Wtedy to może negatywnie wpłynąć na Waszą więź.
Nie napisał Pan czy przed wyjazdem za granicę tez pociągały Pana tylko młode kobiety, czy też taka preferencja pojawiła się po skorzystaniu z usług agencji. Nie napisał Pan też, ile razy był Pan w agencji (jeśli dobrze zrozumiałem  -  „odpowiednie miejsce”). Jeśli tam kilkakrotnie korzystał Pan z wyjątkowo seksownej 19-letniej dziewczyny to istnieje prawdopodobieństwo, że Pana reakcje seksualne uległy pewnemu uwarunkowaniu i teraz głównie Pana koncentracja i pragnienie seksualne ukierunkowało się na młode kobiety.
Usługi z agencji mają to do siebie, że wybieramy tam partnerkę jaką chcemy i robimy z nią to, co nas podnieca. Płacimy za usługę. Istnieje jednak ryzyko, że można się uzależnić od tej formy zaspokajania popędu. Proszę na to zwrócić uwagę.
Powodzenia