Mam problemy seksualne

Witam, mam problem. Mój ptaszek ma 13,5 cm. Wydaje mi się, że to jest mało i nie jestem zadowolony z niego. Po drugie, jest krzywy w lewą strone. W wieku 17 lat poznałem pierwszą dziwczynę. Była starsza. Nie miałem problemu ze wzwodem, ekercją! Teraz mam z tym problem, nie reaguję na bodźce, na dotyk. Seks  nie sprawia mi przyjemności. Mam problem z utrzymaniem wzwodu. Jest to dla mnie niewyjaśnione, niezrozumiałe, przedtem wszystko było w normie, a od jakiegoś czasu się popsuło. Mój stosunek nie trwa więcej niż kilkanaście sekund, nie umiem nad tym zapanowac. Masturbowałem się w wieku od 15-18 lat, robiłem to często, nie wiem czy to ma jakiś wpływ na moją kondycję seksualną i to, co się ze mną dzieje! Help me please.

Redakcja abcZdrowie

Szanowny Panie,

z rozmiarem penisa niewiele można zrobić. Za to skrzywienie penisa to rzecz normalna, nie wpływająca na jakość życia seksualnego.

Widzę, że ma Pan problemy zarówno z erekcją, jak i przedwczesnym wytryskiem. Do tego dochodzi brak odczuwania przyjemności i niski popęd - mogłoby to sugerować tło depresyjne. Oczywiście nałożona na to nadmierna masturbacja pogłębia tylko ten stan. Oczywiście nie mogę Panu jednoznacznie powiedzieć, z jakiego powodu ma Pan te zaburzenia. Musi Pan udać się do seksuologa, który przeprowadzi dokładne badania i wykluczy obecność choroby.