Masturbacja strumieniem wody

Mam pytanie. Mam 15 lat. Od jakiś 2 miesięcy zaczęłam się masturbować strumieniem wody. Czy mogę stracić czucie w łechtaczce po tych 2 miesiącach? Jeśli tak, to czy jeśli zaprzestanę to czucie powróci? I jeszcze jedno pytanie. Jak mam np. poznać, że straciłam czucie?

Witam!

Masturbacja strumieniem wody jest dość popularną metodą onanizowania się u młodych kobiet. Niestety zbyt częsta i długotrwała masturbacja może prowadzić do zmiany czucia w obrębie łechtaczki. Wątpliwe są jednak zaburzenia czucia po 2 miesiącach praktykowania tej metody (chociaż dużo zależy od częstości i intensywności masturbacji). W tym przypadku jeśli nawet odczucia uległy trochę zmianie to po zaprzestaniu stymulacji wrażliwość powinna powrócić. Jeśli chodzi o rozpoznanie takich zmian u siebie to można zauważyć, że dotyk łechtaczki palcami lub też inna stymulacja (oralna) może skutkować zmniejszoną wrażliwością, czasami osiągnięcie orgazmu może być utrudnione lub niemożliwe. Natomiast orgazm będzie osiągalny łatwiej poprzez zastosowanie strumienia wody, wiąże się to z uwrażliwieniem receptorów na ten rodzaj stymulacji.

Pozdrawiam serdecznie!