Mam regularny cykl, ale kiedy mam dni płodne?

Witam bardzo serdecznie. Od prawie 4 lat staram się z narzeczonym o dzidziusia i nic nie wychodzi. Cykle mam co 28 dni. Staram się po przez kalendarzyk wyliczać dni płodne, ale jak się staramy, to nadal nic ;(, a tak pragniemy mieć dzidziusia.

Ostatnią miesiączkę miałam 28 sierpnia. Kiedy mam dni płodne? Tak bardzo się boję iść na badania, boję się, że któreś z nas nie może mieć dzieci :(

Redakcja abcZdrowie

Bardzo dziękujemy za zadanie pytania.

Jeśli Pani cykle są regularne i trwają po 28 dni to okres, w którym powinny wystąpić dni płodne to od 10. do 18. dnia cyklu.
Należy jednak pamiętać, ilość dni płodnych może być zróżnicowana od złożonych procesów zachodzących w organizmie człowieka.

Zachęcamy do zadawania pytań na które z przyjemnością odpowiemy.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl