Marskość stawu kolanowego a trening judo

Czy martkość stawu kolanowego uniemożliwi dalsze uprawianie judo 13-Latkowi ? Jak można tą przypadłość leczyć ?

Witam. Nie jest to bezwzględne przeciwwskazanie do uprawiania sportu, wszystko jednak zależy od prezentowanych przez pacjenta objawów. Dolegliwości zazwyczaj leczy się za pomocą wstrzyknięć dostawowych.