Martwi mnie ból w prawej piersi - co robić?

Witam,

Mam 32 lat i od pewnego czasu zaczęłam pracować trzy razy w tygodniu jako pomoc domowa, mam córkę 7-letnią i wychowuję ją sama, wiec wszystko robię sama w domu, ale wiadomo jak to w domu - można zrobić sobie przerwę, w pracy jestem 5 godz i sprzątam bez przystanków, gdy kończę pracę ledwo stoję na nogach tak mnie bolą plecy i często występuje ból w piersi od klatki piersiowej, pierwszy raz gdy odczulam taki ból nie wiedziałam co się dzieje, serce zaczęło szybko walić mi od razu się duszno zrobiło, ale po paru minutach wszystko wróciło do normy.

Ja mam skoliozę w 50 procentach widoczną, moje biodra różnią się i z lewej strony na plecach mam zgrubienie widoczne, gdy przychodzę do domu jestem wykończona biorę tabletki i przeciwbólowe i smaruję się, do bólu kręgosłupa już się przyzwyczaiłam, ale ten ból w piersi mnie martwi, proszę o pomoc ;)))

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Charakter Pani dolegliwości może sugerować pochodzenie sercowe bólu, może też być to reakcja bólowa spowodowana skoliozą.
Jednakże nie można tego stwierdzić przez internet, na podstawie tego opisu.

Proponuję wizytę u lekarza rodzinnego, który zbada Panią i zadecyduje o ewentualnej dalszej diagnostyce lub leczeniu.

Redakcja abcZdrowie.pl