Masaż członka a możliwość zabicia plemników

Witam.Kochalam sie z chlopakiem,gdy dochodzil to wyjal penisa z mojej pochwy,jednak jakies 15 minut po pierwszym stosunku kochalismy sie drugi raz,ale przed tym drugim razem bawilam sie jego czlonkiem,mozna powiedziec,ze wysmarowalam go calego od tej spermy,sciskalam go i teraz nie wiem czy przez to nie bede w ciazy.Moglam zabic te plemniki przez to rozsmarowywanie i gniecenie czlonka? Okres spoznia mi sie juz 11 dni. Zawsze mialam nieregularny. Jestem przerazona. Prosze o szybka odpowiedz. :-(

Lek. Marta Gryszkiewicz

Każdy stosunek bez zabezpieczenia może skutkować ciążą. W preejakulacie wydzielanym przez cały czas trwania stosunku także znajdują się plemniki. Nie można wykluczyć ryzyka zapłodnienia. Proszę wykonać test ciążowy.