Mastektomia piersi i miesiączkowanie

mam 44 lata,jestem po masektomii piersi lewej,rak hormonozależny,dostałam Zoladex przez 2 lata(jestem po drugim zastrzyku i nadal mam miesiączkę...właśnie dostałam po raz drugi),oprócz tego biorę tamoksifen .Czy to normalne,że miesiączkuję,bo bardzo mnie to zmartwiło,z tego co czytam na forach,każdy miał miesiączkę po pierwszym zastrzyku,po drugim już nie...co dalej ...proszę o poradę,bo wizytę u onkologa mam 12 lutego,do tej pory nerwy mnie zjedzą. Dziękuję

Witam! Krwawienia z dróg rodnych mogą pojawić się w czasie trwania tego rodzaju kuracji. Nie świadczą one o nieskuteczności terapii.