Masturbacja 5 dni po operacji żylaków powrózka nasiennego

Witam , jakie moga byc powiklania jesli masturbowalem sie 4-5 dni po operacji zylakow powrozka nasiennego(laparoskopowo).Dodam ze moj organizm tego potrzebowal.Czy jesli to zorbiłem moga wystapic jakies skutki uboczne , jesli tak to jakie?

Nie ma powodu do obaw. Nie powinno dojść do żadnych powikłań z uwagi na masturbowanie się po tak krótkim okresie po tego typu zabiegu. Nie wystąpią żadne skutki uboczne.