Masturbacja i podniecenie na widok ładnych dziewczyn

Witam, jak oglądam ładne dziewczyny mimo, że ubrane np. na facebooku to dostaję erekcji i się masturbuję. Czy to jest normalne, czy zboczone? Bo nie mogę tego odróżnić. I po orgazmie jak się ubiorę, to czuję, że mam ciężkie jądra. Chciałbym też wiedzieć, czy moje jądra są w porządku.

Być może nie ma Pan kontroli nad masturbacją, warto się nad tym zastanowić...
Jeśli ma Pan wątpliwości odnośnie jąder, to uspokoi Pana wyłącznie badanie chirurga urologa, a nie "opinia internetowa".
Pozdrawiam. JW, Poznań.