Masturbacja przy oglądaniu nagich dziewczyn

Ja też lubię się masturbować oglądając nagie dziewczyny. Poza tym marzę o tym by wylizać taką. Czy to problem do niepokoju albo jakieś zboczenie. Bo nawet jest majteczki chciałbym mieć

Podawane fantazje sa powszechne i mam nadzieję, że nie zastępują one Panu relacji z dorosłą osobą.
Zachęcam do lektury na tym Portalu, Jeśli po poznaniu się z nim powstaną jakieś pytania czy wątpliwości, to prosze o nich napisać.
Pozdrawiam, Poznań.