Mdli mnie i mam bóle na dole brzucha - czy to ciąża czy jakaś choroba?

Ostatni okres miałam 19.06.2011 - 24.06.2011, w okresie między 9.07.2011 a 27.07.2011 kochaliśmy się z mężem bez zabezpieczenia. Okres spóźnia mi się już ponad tydzień, wcześniejsze cykle miałam raczej regularne. W dniu 22.07 miałam bardzo skąpe plamienie, dosłownie dwie kropeczki i później już nic. W ostatnim czasie miałam też dużo wodnistego białego płynu. Czuję jakbym miała zaraz dostać okres, mam typowe bóle na dole brzucha już od ponad tygodnia, od 2 tygodni ciągle mi się odbija, z rana mam zawroty głowy, chce mi się wymiotować, często chodzę do łazienki, mam wrażliwe trochę powiększone piersi. Zrobiłam 2 dni temu test o godz około 15 i wyszedł negatywnie. Mam zmienny humor, raz mnie wszystko drażni a raz cieszy. Jeżeli chodzi o apetyt to jem bo muszę, jedzenie dla mnie nie ma smaku. Dziś z rana jak poszłam do łazienki to miałam mocz lekko zabarwiony krwią, teraz nie mam żadnej wydzieliny. Już nie wiem co mam myśleć, czy jestem chora, czy w ciąży? Bardzo proszę o pilną odpowiedź!

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Zdarza się, że na poczatku ciąży stężenie beta hCG jest zbyt niskie aby dać dodatni wynik testu ciążowego. Ponadto test ciążowy należy wykonać z porannej porcji moczu. Dlatego proponuję ponowne wykonanie testu ciążowego po około tygodniu.
Objawy, które się u Pani pojawiły mogą sugerować ciążę. Jednak wydzielina z pochwy może również być oznaką stanu zapalnego toczącego się w drogach rodnych. Może być on przyczyną zaburzeń miesiączkowania.

Gdyby kolejny test ciążowy dał negatywny wynik a miesiączka się nie pojawiła konieczna jest konsultacja ginekologiczna.

Pozdrawiam