Mdłości, ból piersi - czy mogę być w ciąży?

Witam. Jestem ok. 2 tygodnie po okresie normalnym, regularnym jak zazwyczaj. Pojawiły się u mnie ostatnio mdłości, a teraz doszedł lekki ból piersi po boku i jakby brunatne upławy, jednak bez wyraźnego zapachu. Jestem już po jednej ciąąy i tam jedynymi moimi objawami od wczesnych tygodni było zatrzymanie miesiączki, zgaga i okropny ból piersi, bez mdłości. Stosujemy z mężem jako metodę antykoncepcji: prezerwatywę. Nie było zżdnych problemów. W związku z tym moje pytanie jest takie: czy ja mogę być w ciąży? Czy te objawy świadczą o czymś innym?  Dodam tylko, że dla pewności zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam serdecznie,
Pojawienie się miesiączki w terminie oraz ujemny wynik testu ciążowego wykluczają ciążę. Być może objawy, które się u Pani pojawiły mają związek z owulacją. Plamienie owulacyjne trwa zazwyczaj 1-2 dni i nie jest niczym niepokojącym. Gdyby w kolejnych cyklach objawy się nasiliły wskazana będzie konsultacja ginekologiczna.
Pozdrawiam