Mdłości i bóle brzucha po pettingu

Dzień dobry, uprawialiśmy z moją dziewczyną peeting.Po wycieku spermy mozliwe jest ze bardzo niewielka ilosc, wrecz mikroskopijna moglem wsadzic do jej pochwy.... dodam, że pozniej dziewczyna miała miesiaczke, która zaczeła sie po 28 dniach od poprzedniej ale skarzyla sie na bóle brzucha w ostatnim dniu miesiaczki, w trakcie jej trwania oraz po jej zakonczeniu oraz przez 1 dzien miala mdłosci?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Prawdopodobieństwo ciąży w opisanym powyżej przypadku jest praktycznie równe zeru. Jeśli ma pan jakiekolwiek wątpliwości czy to było krwawienie miesiączkowe czy plamienie w ciąży można wykonać test ciążowy, który powinien być już diagnostyczny ( mam na myśli możliwość zapłodnienia przy stosunku opisanym w poście i nie późniejszych). Pozdrawiam