Mdłości i senność a brak ciąży w badaniu USG

witam,6czerw.mialam okres,16czerw.współżyłam ,od tamtej pory nie mam okresu,usg wykazało brak ciaży ,mam mdłości jestem senna,wydaje mi sie ze powinnam juz byc 4tc,mierze temp.w pochwie wynosi 37,5,byłam u inneg lekarza powiedzial jest wczesna ciaza,po czym po tyg.powiedzial brak ciazy płód wchłonął się:( czy to możliwe,nawet nie plamiłam ,dodał ze moge odrazu starac sie o dziecko,aa i ze mam cienka endometrium.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z zamieszczonego przez Panią opisu wynika, że dwóch lekarzy podało zupełnie rozbieżne diagnozy. Jeśli jednak pierwsze USG wykonała Pani w 4 tygodniu ciąży, ciąża mogła nie być jeszcze widoczna. Tak naprawdę by ocenić czy jest/była Pani w ciąży powinna Pani wykonać badanie poziomu hormonu beta-hCG z krwi. W przypadku wyniku dodatniego konieczne jest powtórzenie badania w celu oceny dynamiki zmian (spadek/wzrost). Lekarz ginekolog pomoże Pani zanalizować wyniki.