Mdłości poranne i ból w dole brzucha

Witam, Codziennie rano kiedy wstanę z łóżka mdli mnie. Po paru minutach mdłości mijają. Tak samo dzieje się kiedy np zdrzemnę się w ciągu dnia. Do tego pobolewa mnie dół brzucha. W październiku miałam robione usg pod kątem torbieli jajników ale nic nie wykazało. 10 dni temu miała okres ale był inny niz zwykle. W dniu spodziewanej miesiaczki pojawiły się plamienia , trwały 2 dni i potem dopiero jakby okres. Nigdy wcześniej tak nie miałam. Czy może być to ciąża?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście nie mogę wykluczyć ciąży. Warto także wykonać badania gastroskopowe.