Mdłości w czasie ciąży

Między 5 a 7 tygodniem ciąży miałam typowe objawy czyli mdłości odrzucało mnie od różnych potraw i zapachów , po czym stopniowo zanikło. Dziś 9 tc i w zasadzie czuję się bardzo dobrze poza bólem piersi nie dokuczają mi inne dolegliwości czy to znaczy że z ciążą może być coś nie tak? Czy mdłości powinny trwać cały czas?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ustąpienie nudności wcale nie oznacza że z ciążą jest coś nie tak.Każda kobieta przechodzi ciążę inaczej-niektóre kobiety nie mają żadnych dolegliwośći(w tym nudności), a inne mają je przez całą ciążę. Zwylke nudności ustępują w drugim trymestrze ciąży. Podane dolegliwośći są wynikiem zmian hormonalnych. Pozdrawiam