Mdłości, wymioty i pozytywny wynik testu ciążowego

Witam! Okres spóźnia mi się już 3 tyg. Robiłam 2 testy ciążowe i wykazały ciążę tydzień temu. Co się tylko obudziłam, musiałam iść szybko do wc, bo wymiotowałam, brzuch mnie boli codziennie, kładę się spać miedzy 16.00 a 17.00, i śpię do wieczora, mam mdłości, na jedzenie patrzeć nie mogę, jakieś obrzydzenie mam. Bardzo proszę o odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Najprawdopodobniej jest Pani w ciąży. Wskazują na to: spóźniająca się miesiączka, pozytywne testy ciążowe, a dodatkowo: nudności, wymioty i senność. Proszę udać się do ginekologa, który ostatecznie potwierdzi ciążę.

Pozdrawiam!