Męczący kaszel - czy to może być zapalenie oskrzeli?

Ostatnio byłam chora. Ból gardła, katar, lekki kaszel i stan podgorączkowy. Grypa. Od pewnego czasu mam uporczywy katar i kaszel. Nasilone są one od rana do południa. Dochodzi wydzielina kiedy kaszlę. Kaszel mam taki jakby paliła całe swoje życie, a nie palę papierosów. Czy to może być zapalenie oskrzeli?
ponad rok temu

Witam serdecznie,

Niestety nie da się odpowiedzieć na Pani pytanie bez możliwości badania i dokładnego zebrania wywiadu. Konieczna jest wizyta u lekarza i wyjaśnienie przyczyny dolegliwości - możliwe jest między innymi tło infekcyjne lub uczuleniowe.

Pozdrawiam