Męczący problem z nabieraniem powietrza do płuc

Witam , od trzech dni mam męczący problem , gdy nabieram powietrza do płuc , to czuje w gardle jakby coś mi przeszkadzało , jakby zmniejszył się przepływ powietrza , nic mnie nie boli , ale bardzo przeszkadza , teraz po trzech dniach trochę mniej , ale ciągle nie ustępuje , powiem jeszcze że mam mało powietrza ponieważ siedzę od 2 miesięcy praktycznie w domu bo mam nogę po operacji kostek(najadłem się dużo stresu) i muszę trzymać nogę wysoko. Uciążliwe to jest czym to może być spowodowane?

Lek. Tomasz Budlewski

Określenie przyczyn tego typu objawów wymaga badania lekarskiego. Jeżeli ma Pan problemy z poruszaniem się proponuję zadzwonić do swojego lekarza rodzinnego/przychodni celem poproszenia o wizytę domową.