Męczenie się podczas snu

Witam. Moim problemem jest meczenie sie podczas snu. Od lat miewam koszmary i spie nawet do 14 h na dobę, a mimo to jestem wiecznie zmeczona i wykonczona. Zmienialam godziny snu na mniejsze by wyregulowac je, ale to nic nie dało. Zawsze po snie jestem padnieta. Co robic?

Punkt pierwszy wizyta u lekarza rodzinnego lub internisty.
Bez wywiadu całości sytuacji zdrowotnej się nie obędzie.
On zdecyduje o konieczność ewentualnie pogłębionej diagnostyki.
Także jeśli będzie uważał za konieczne skieruje Panią do specjalisty neurologa ( czy ew.zespół chronicznego zmęczenia) lub psychiatry.( objawy depresji)
Pod maską takich objawów może kryć się wiele chorób somatycznych od niedoboru hormonów tarczycy począwszy.,przez anemie i inne problemy

Najważniejszy jest pacjent i jego wnikliwe badanie

Bardzo ciepło pozdrawiam