Mefedron a uzależnienie od alkoholu

Witam Rowniez mam problem z mefedronem...staram sie walczyc z tym ale po paru dniach trzezwosci nadchodzi taki moment ze nachodzi mnie mysl zeby wziasc i wtedy serce wali mi jak dzwon i juz nic innego sie nie liczy tylko to zeby kupic dzialke i nie moge nad tym zapanowac a bardzo bym tego chcial poniewaz wszystko wyszlo na jaw mam 20 lat rodzice wiedza ze mam z czyms problem nie wiedza dokladnie ze z mefem. Nie mam ochoty na nic przez to scierwo .. POMOCY..

proponuje psychoterapie.... psychoterapie uzaleznien i psychoedukacje... oraz rozwoj osobisty... tylko, czy Pan tego chce? wtedy mozna sie dowiedziec mnosctwo rzeczy o sobie .... pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza