Meszek i długie włoski na twarzy u 25-latki

Dzień dobry mam problem .Otóż jest nim meszek na twarzy głównie na kości żuchwowej ,pod brodą a nawet na piersiach nie wiem co mam robić ten meszek jest o średnicy 5 mm niektóre są dłuższe i grube muszę wyrywać pęsetą a potem staja się grubsze i bardziej widoczne bardzo proszę o pomoc dziękuję .

Witam! Opisywany przez Panią problem może świadczyć o zaburzeniach hormonalnych. Wskazana jest wizyta u lekarza ginekologa i endokrynologa.

Witam najpierw należy wykonac badania hormonalne, a potem zgłosić się na konsultację.

Mamy 3 metody na usuwanie meszku.
1. terapia lekowa doustna
2. zabiegi depilacji- woskiem lub laserem-tutaj waunkiem jest aby kolor włosów był ciemny
3.dermaplaning