Meszek po stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

witam mam Pytanie do dermatologa, kosmetologa mam meszek na brzuchu koloru mysiego i juz 2 razy bylam na ipl i nic zadnych efektów. dodam ze nie gole tych włosow bo mam nadzieje ze po tym same wypadną czy jestem w błędzie wydaje mi sie ze ten meszek powstał przez tabletki anty. W yasumi epil tam gdzie chodze mowią ze musze zgolić wlosy zeby byly widoczne efekty co mam zrobić czekac cierpliwie ze same wypadna po laserze czy zaczac sie golić. zastanawiam sie nad odsawieniem tabletek czy to pomoże.

Szanowna Pani
W przypadku włosów jasnych depilacja IPL może być nieskuteczna. Jeśli włosy są ciemne ta metoda jest warta polecenia ale zawsze pozostanie wzrost niewielkich cieniutkich włosów szczątkowych .Golenie pobudza mieszki włosowe do wzrostu dlatego wato je wykonać na 4-5 dni przed epilacją.

Z mojego doswiadczenia wynika, ze IPL nie likwiduje wlosow jasnych. Proponuję poszukać miejsca, gdzie dostepny jest laser Light Sheer lub jeszcze lepiej Vectus.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka