Metody leczenia raka piersi

u mojej mamy(61 lat) zdiagnozowano raka piersi. Proszę o poradę co do leczenia. Carcinoma infiltrans mammae, NS, GII, wg EE (3+2+1) [M-8500/3], rozpoznanie kliniczne ca mammae dex. dusp. meta ossium. TK potwierdziła przerzuty do kości (kręgosłup, żebra, kość udowa). Lekarz zalecił zażywanie przez dwa miesiące Tamoxifen - EGIS, i tyle. Guz nie zostanie usunięty - podobno nie trzeba bo może sam się cofnie.Czy to możliwe? Proszę o konsultację tej metody leczenia.Czy to wystarczy?

Stosowanie Tamoxifenu w leczeniu raka piersi jest znana i stosowaną metodą, czy w przypadku Pani mamy nie wymaga np wspomagania leczenia jeszcze innymi metodami, zwłaszcza ze wzgledu na przerzuty do kości, trudno ocenić, Radziłbym zasiegnąć porady u onkologa