Miąższ tarczycy o prawidłowej echogeniczności i zachowanej echostrukturze
Prosze i interpretacje Usg tarczycy.prawy płat o wymiarach 14x15x52mm lewy płat o wymiarach 11x11x58mm cieśń gr 6mm.Tarczyca nie powiększona.Miąsz tarczycy o prawidłowej echogeniczności i zachowanej echostrukturze.W dolnej części cieśni konglomerat guzków w owym ok.24x9x28,przechodzący na lewy płat,ze zmianami wstecznymi.W dolnym biegunie płata prawego guzek normoechogeniczny wym ok.9x4 mm.Szyjne węzły chłonne niepowiększone.

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Magdalena Pikul
82 poziom zaufania
Witam!
Bez danych klinicznych i wyniku biopsji aspiracyjnej cienkoigłowej celowanej nie można się wypowiedzieć na temat charakteru guzków.