Miękka szyjka macicy

Bardzo dziekuje za odpowiedz Lecz moje obawy sa jeszcze wieksze Dzis bylam na badaniu Cytologi Szyjka macicy juz nie jest miekka ale przy badaniu palcem pojawiła sie krew jak nacisk dał na brzuch Stwierdził lekarz że to krwawienie nie jest normalne musi sie brać z jakieś niewiadomej jeszcze dla niego przyczyny.JA mysle natomiast iz to końcówka okresu?!?Dostalam skierowanie do szpitala na łyzeczkowanie Boje się iż to może byc "rak" ?:(

Dziewczyno nie wiem kiedy była miesiączka przed badaniem czasami tuż po miesiączce może pojawić się krwawienie przy badaniu może masz nadżerkę , czy miałaś USG narządu rodnego z oceną śluzówki macicy .Masz 35 lat na wyłyżeczkowanie masz zawsze czas najpierw diagnostyka .Czy jesteś obciążona rodzinnie, jaka jest cytologia.