Miękki penis podczas próby współżycia

Czemu gdy chciałem uprawiać sex z moją dziewczyna mój penis gdy chciałem jej wsadzić gioł sie na inne strony czy to z braku podniecenia czy jak ??

Witam, pytanie o brak podniecenia powinno być skierowane do Pana bo tylko Pan zna na nie odpowiedź. Uczucie podniecenia powoduje, że mężczyzna ma erekcję. Zdarza się tak, że strach (np. strach czy uda się zaspokoić partnerkę) powoduję zanik bądź zmniejszenie erekcji. Zaburzenia erekcji mogą być też spowodowane zmianami chorobowymi - jednorazowy brak erekcji nie jest niepokojący, przydarzyć się może każdemu mężczyźnie i nie musi oznaczać niczego poza np. przemęczeniem, strachem, brakiem ochoty na współżycie w danym momencie. Gdyby trudność powtarzała się należy skonsultować się najpierw z lekarzem (aby wykluczyć podłoże somatyczne) a potem z psychologiem-seksuologiem. Pozdrawiam, Karolina Piotrowska

Witam, zanim rozpocznie się stosunek seksualny warto doprowadzić siebie i partnerkę do stanu podniecenia. U mężczyzny objawia się on miedzy innymi sztywnością prącia. Wówczas penetracja czyli umieszczenie penisa w pochwie kobiety jest bezproblemowe . Jeżeli pomimo podniecenia nie doszło do pełnego wzwodu to mamy do czynienia z zaburzeniem erekcji. Tego rodzaju trudność może się od czasu do czasu zdarzyć każdemu mężczyźnie z bardzo różnych powodów, nie ma powodu do martwienia się. Gdyby jednak był to nagminny problem proszę udać się do seksuologa w celu zdiagnozowania przyczyn tego stanu rzeczy oraz podjęcia farma- lub psychoterapii zmierzającej do rozwiązania problemu.Pozdrawiam

Dzień dobry!

Początki współżycia zazwyczaj wiążą się z różnego rodzaju trudnościami, np. niepełną erekcję i trudnością z włożeniem członka do pochwy. Zazwyczaj wiąże się to ze stresem, niepewnością w nowej sytuacji, brakiem doświadczenia. Niepełna erekcja nie musi świadczyć o braku podniecenia. Czasami wręcz przeciwnie - podniecenie emocjonalne jest bardzo duże, emocje sięgają zenitu i stąd rodzą się trudności praktyczne, techniczne kłopoty ze współżyciem.

Pozdrawiam!