Mięsak Ewinga z przerzutami a nowe metody leczenia

Jestem chory na Mięsaka Ewinga - teraz z przerzutami. Czy zna pan SKUTECZNE metody walki z nowotworem. Co myśli Pan metodzie Gersona na Węgrzech, terapii Protonowej w Czechach albo oczyszczaniu pietruszką innej Pani doktor. Czy prowadzone są w tej chwili badania kliniczne nad mięsakiem. Słyszałem też o nowych lekach ( chyba Pazopanib) gdzie mogę szukać POMOCY !

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane metody leczenia nie mają potwierdzenia w wiarygodnych badaniach medycznych. O metody leczenia mogące przynieść poprawę w Pana przypadku warto zapytać lekarza prowadzącego.