Miesiączka bez bólu brzucha i duży apetyt

Witam, nie mam okresu, ostatnia miesiączkę miałam 6 marca chociaż nie taką co zawsze bez bóli brzucha. Jestem często zmęczona, senna i mam duży apetyt oraz od jakiegoś czasu ból podbrzusza. Dodam, że ostatni stosunek przerywany miałam dwa miesiące temu. Co to może być? Proszę o szybką odpowiedź.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji warto wykonać test ciazowy. Jeżeli wynik będzie negatywny proponuje kontrolnę u ginekologa.