Miesiączka co 2-3 miesiące a bóle krzyża i osłabienie

Od ponad roku miesiączkuję co 2-3 miesiące i są to zazwyczaj skromne krwawienia (dodam, że nie jestem w ciąży). Od 7 tygodni prowadzę zdrowy tryb życia i dietę. Ostatnio rzadziej oddaję mocz. Często miewam niesamowite bóle krzyża/nerek, czuję się osłabiona jakbym miała zemdleć. Czy to ma jakieś powiązanie, czy dolega mi coś groźnego, co robić?

Witam serdecznie. Warto zgłosić się do lekarza gdyż opisywane obawy mogą sugerować zakażenie układu moczowo-płciowego.